KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12109168
nr 1210 9168
Frida Nyquist
(f. 1981), Sverige
Oljemålning, "Deep talk", 2018. Signerad, daterad -18. Akryl på duk, 60x50 cm
Frida Nyquist, svensk lärare bildkonstnär född 1981.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 18:06:19
15/10 13:49:20
900 kr
15/10 18:01:19